Prawo nowych technologii

Nieustanny rozwój technologiczny i stale pojawiające się usługi online zmuszają nas do podejmowania czynności prawnych z zakresu nowych rozwiązań. Rozwiązania te obejmują wiele świadczeń pełnionych za pośrednictwem Internetu oraz aplikacji mobilnych. E-biznes rozwija się w zawrotnym tempie a coraz większa ilość użytkowników decyduje się na podejmowanie czynności takich jak dokonywanie opłat czy nabywanie dóbr materialnych za pośrednictwem Internetu.

Klienci biznesowi, oferujący innowacyjne usługi bądź produkty, którzy potrzebują zabezpieczenia prawnego i doradztwa z zakresu finansowania, mogą skorzystać z proponowanych przez nas świadczeń.

W prawo nowych technologii wpisane są zagadnienia związane z dziedzinami takimi jak między innymi branża e-commerce, czyli handel elektroniczny oraz inne usługi świadczone online. W świadczenia dotyczące prawa nowych technologii wchodzi także doradztwo w zakresie mobilnych i internetowych rozwiązań płatniczych, wirtualnych walut czy transgranicznych usług płatniczych. Nowe technologie to również przemysł kreatywny.

Przedsiębiorcom, którzy zajmują się to dziedziną biznesową możemy zaproponować pomoc w negocjowaniu oraz przygotowywaniu umów, a także doradztwo w sprawach związanych z ochroną danych osobowych.

Doradzamy również Klientom oferującym usługi telekomunikacyjne. Wspieramy ich w procesach pozyskiwania częstotliwości i cyfryzacji sygnału telewizyjnego. Ponadto pomagamy przygotować dokumentację z zakresu prac badawczych i ich komercjalizacji.

CW Kancelaria Adwokacka Ćwik Węglowska spółka partnerska | ul. Konna 4c, Wysoka (52-200 Wrocław) | mail: sekretariat@kancelaria-cw.pl